TARHAN KÖYÜM TURİZM genç ve dinamik yapısını, güçlü profesyonel kadrosuyla birleştirerek önemli turizm hizmeti sunmaktadır. 20 yılı aşkın deneyim ve birikim ile müşterilerini koşulsuz memnun etmeyi ilke edinmiştir. İnsan’a verdiğimiz değerlerin farkında olarak tüm seyahatlerimizde önce güvenlik, kalite ve konforu ön plana çıkartmaktayız.
50 kişilik güler yüzlü profesyonel kadrosuyla, sürekli gelişen teknolojinin son imkanlarını kullanarak turizm sektörüne yön verecek yeniliklere imza atmaktadır. Her bütçeye uygun fiyatlar sunan şirketimiz minimum maliyetlerde, siz değerli müşterilerimizi misafir etmenin onurunu yaşamaktadır.

TARHAN KÖYÜM TURİZM kuruluşu ile birlikte birçok ilde şube açıp, temsilcilikler vermeye başlamıştır. Kültür turizminin yanı sıra ; sağlık, kongre ve fuar, spor, eğlence turizmi ile de aktif rol almıştır. İlkleri yaşamayı tercih eden şirketimiz; Türkiye’nin Antalya bölgesine turistik amaçla İran ülkesinden turist getiren kuruluş olmuştur. Günümüzde faaliyetlerini sürdürmeye devam eden şirketimiz yurt dışı ayağında TARHAN GASHT ve TARHAN PARVAZ olarak şubeler açmış ve bünyesine turizm tesislerini de katarak varlığını büyütmek yolunda ilerlemeye devam etmiştir. Güvenli ve konforlu başlayan seyahatiniz; eğlence ve huzurla taçlanarak güzel anılarla sonlansın.. Şirketimiz 2572-A TÜRSAB üyesidir.